Alates 15.08.2022 kasutame e-Perearstikeskuse teenust

6 728 6206 728 618
E - R - 8:00 - 18:00
Tiigi 19, Saku, 75501Saku vald, Harjumaa

Vastuvõtule registreerimine

Vastuvõtule saab registreeruda meie kontakttelefonide kaudu. Mitme pereliikmega tulles palume registreerige vastuvõtuaeg igale pereliikmele.
Viirushaiguste perioodil võib olla vastuvõtu järjekord kuni ühe nädala pikkune.

Perearsti vastuvõtule tuleb registreeruda ka sellisel juhul, kui Teie arvates on tegu väga kiireloomulise probleemiga (kõrvavalu, kõhuvalu vms). Ettehelistades leiab pereõde Teile vastuvõtuaja lähema aja jooksul, nii saame vältida pikki ootejärjekordi kabineti ukse taga.
Eluohtliku seisundi korral pääseb haige perearsti vastuvõtule koheselt või helistada telefonil 112.

Perearsti ja pereõe vasuvõtt kestab orjenteeruvalt 20 min. Palume kohale tulla täpselt. Kokkulepitud ajast kinnipidamine võimaldab Teile osutada paremat terviseteenust. Hilinemise korral on Meil õigus osutada teenust lühema aja jooksul.

Pikalt kestnud probleemiga (rohkem kui üks nädal) peab samuti eelnevalt registreerima aja vastuvõtule. Eelnevalt vastuvõtule registreerumata samal päeval vastuvõtule ei pääse.

Perearsti või pereõe vastuvõtule pöördudes püüdke oma kaebused ja probleemid korralikult läbimõelda (üles kirjutada) ning esitada tähtsuse järjekorras. Eelistatult üks probleem ja üks vastuvõtuaeg.  Nii on perearstil/pereõel aega tegeleda põhjalikumalt Teie probleemiga.

Vastuvõtule mitteilmumisest palume aegsasti teada anda. Nii saame pakkuda vabaks jäänud aja järgmisele abivajajale.

Kui on äge haigus tuleb kohe haigestumise esimesel päeval perearstikeskusega ühendust võtta. Nädalavahetusel haigestumise korral tuleb helistada esmaspäeval. Telefonile vastavad pereõed, kes annavad esmased juhtnöörid – kas tulla vereanalüüsile, perearsti või pereõe vastuvõtule jne.
Väga oluline on teada, et haiguslehti/hoolduslehti ei saa perearst tagant järgi anda. Tuleb kohe esimesel haigestumise päeval ühendust võtta. Nädalavahetusel haigestumise korral helistada esmaspäeval.